Coaching

Czym jest?

Coaching jest formą intensywnej pracy rozwojowej ku pożądanej przez Ciebie zmianie przy wsparciu coacha. Zmiany potrzebują czasu, świadomości, zasobów i gotowości do ich wprowadzenia. Dlatego nie zachodzą tak szybko, jakbyśmy tego chcieli. Zmiany mogą być powierzchowne i tym samym bardzo nietrwałe, jeśli nie dotrzesz do swoich najgłębszych pragnień i wartości, a bywa, że samemu na co dzień trudno się zmotywować do tak regularnej i głębokiej pracy. W dodatku Twoje ścieżki neuronowe mają tendencje do prowadzenia Cię utartymi szlakami, każąc Ci racjonalnie rozważać, co jest możliwe, a co jest poza Twoim zasięgiem.

I tu zaczyna się moja rola, która wyrzuca Cię poza stare schematy i rutynę, daje narzędzia do przepracowania i przekraczania ograniczających przekonań i pozwala odkryć, jak wiele rzeczy jest możliwych, o których wcześniej Ci się nie śniło. Pomagam porządkować chaos i krok po kroku zachęcam Cię do pogłębiania zaufania i wiary w siebie i swoje kompetencje, oraz w to, że Twoje pragnienia mają sens i potrafisz osiągnąć to, co sobie zaplanujesz.

Jak pracuję?

Na proces coachingowy zazwyczaj składa się od 8 do 12 sesji. Spotykamy się przez Skype lub osobiście z częstotliwością od 7 do 14 dni. Każda sesja trwa 50-60 minut.

Pracuję metodą coachingu opartego na potrzebach, w oparciu o standardy i etykę ICF, wykorzystując elementy mediacji oraz metody Porozumienia bez Przemocy.

Kto skorzysta najbardziej?

Ty, jeśli jesteś gotowy/a na zmianę

Ty, jeśli masz w sobie ciekawość siebie, otwartość na zmianę perspektywy i chęć do działania

Ty, jeśli zaangażujesz się w pełni

Z czym przychodzą inni?

Przykładowe problemy brzmią mniej więcej tak:

— Chcę zmienić pracę, ale nie wiem od czego zacząć

— Mam problemy w relacji z moją córką. Nie potrafimy się porozumieć. Chcę to zmienić

— Czuję się niedoceniana w pracy. Chcę więcej zarabiać!

— Nie mam pracy. Nie wiem, gdzie szukać, a bardzo mi zależy, żeby ją szybko znaleźć.

— Nie mam oparcia w mężu, wszystko na mojej głowie. Potrzebuję przyjrzeć się swojemu związkowi.

Co je łączy? Silny dyskomfort i nieodparta chęć wprowadzenia skutecznej zmiany w połączeniu z wzięciem odpowiedzialności za swoje jedyne, niepowtarzalne życie.

Odnajdujesz w tych problemach siebie?

Referencje

Ile to kosztuje?

1 sesja 350 zł
Pakiet 5 sesji 1700 zł (oszczędzasz 50 zł)
Pakiet 8 sesji 2640 zł (oszczędzasz 160 zł)
Pakiet 12 sesji 3840 zł (oszczędzasz 360 zł)